Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини СНАУ

Відкрито нову лабораторію з аквакультури на базі біолого-технологічного факультету

30 травня 2024 року в Сумському НАУ відбулася презентація науково-дослідної лабораторії з аквакультури.

Її створили в рамках проекту AFISHE «Розвиток освіти в галузі аквакультури та рибальства для зеленої угоди у Вірменії та Україні: від освіти до екології». Лабораторія була облаштована завдяки фінансуванню Європейської комісії в межах програми ЄС Еразмус+ на кафедрі генетики, селекції та біотехнології тварин біолого-технологічного факультету.

Лабораторія аквакультури Сумського НАУ є новітньою науково-дослідною установою. Створена вона з метою організації навчального процесу на новій освітній програмі «Технологія аквакультури» та здійснення науково-дослідної діяльності. На базі лабораторії будуть проводитися дослідження з гідроекології, гідробіології, гідрохімії, селекції та розведення різних видів гідробіонтів.

Модератором заходу була декан біолого-технологічного факультету Вікторія ВЕЧОРКА.

Відкриття лабораторії здійснив проректор з наукової та міжнародної діяльності Юрій ДАНЬКО. Він відзначив цю подію як вагомий крок на шляху до покращення умов та якості навчання студентів:

«Встановлене в лабораторії обладнання дозволить проводити наукові дослідження на актуальні тематики. Це стане поштовхом для перспектив подальшої міжнародної співпраці в науковій сфері та підвищенні потенціалу розвитку української аквакультури»

З метою проведення спільних наукових досліджень було заключено договір «Про взаємний доступ до дослідницької інфраструктури» №7 від 12.03.2024 року між Сумським НАУ та Національним університетом водного господарства та природокористування у місті Рівне, що також дозволить поглибити можливості подальшої співпраці.

На святкову подію були запрошені потенційні роботодавці, які привітали факультет з відкриттям лабораторії аквакультури та побажали ефективної роботи, що конвертується в якісну підготовку студентів.

Наприкінці заходу Вікторія ВЕЧОРКА анонсувала відкриття найближчим часом ще однієї навчально-практичної лабораторії з аквакультури, де студенти матимуть можливість відпрацьовувати практичні навички з розведення водних біоресурсів.

Більше новин біолого-технологічного факультету: https://btf.snau.edu.ua/.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com