Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка

З метою вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої студентської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури на базі Відокремленого структурного підрозділу «Охтирський фаховий коледж СНАУ» 7 листопада 2023року було проведено І етап ХІV Міжнародного мовно – літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
Учасники конкурсу продемонструвати здатність до критичного мислення, творчі здібності, належне володіння художнім словом, грамотність,
Зважаючи на доленосні і бурхливі події в Україні, бачимо, що Шевченко живе посеред нас, додає сміливості і впевненості у боротьбі з нашими відвертими і прихованими ворогами.
За результатами конкурсу обрано переможців, які візьмуть участь в II етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

1. Кічман Маргарита 15 гр. І місце
2. Карабельська Аліна 25 гр. ІІ місце
3.Колісник Вікторія 15 гр. ІІІ місце
3. Смілик Ірина 25 гр. ІІІ місце
Конкурс показав, що Тарас Шевченко для України і в Україні житиме вічно. Він сьогодні, як ніколи, органічно злився зі своїм великим, нескореним народом.
Викладач Криворучко А.Д.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com