Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Випуск студентів 2022 зі спеціальностей Економіка; Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

6 липня 2022 року у дружній родині ВСП «Охтирського фахового колежу СНАУ» відбувся випуск студентів зі спеціальностей Економіка ; Підприємництво , торгівля та біржова діяльність. Це свято , в якому переплелись радість і смуток , спогади і мрії. Хоча цьогоріч не було гучного святкування , але прощання з коледжем для випускників не стало менш урочистим і ця подія як завжди по особливому дорога їм. Не було традиційного прощального вальсу , не грала весела музика і посмішки зовсім не веселі.Війна відібрала головне свято юності – випускний бал. Та не це головне кажуть випускники , бо головне «Миру та перемоги».
Теплі слова побажань і настанов випускники почули від Домашенка В.В. Він побажав випускникам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою найсміливіші завдання і втілювати їх в життя.
Наступною до випускників звернулася Терещенко С.І. , яка побажала всім випускникам успіхів, не втрачати амбіцій і наполегливості, нових досягнень і всього найкращого у майбутньому.
Випускників з великою шаною вітали за їх досягнення зав.відділення Кошель Н.Ю., куратор Прогонна Л.С., побажавши їм досягнення намічених цілей, успіхів та професійного росту, мирного та щасливого життя.
Щиро вітаємо наших випускників, бажаємо їм натхнення, досягнення поставлених цілей та задумів.
Всім бажаємо мирного неба на українських землях, добра і благополуччя вашим родинам!
У добру путь, дорогі випускники! Нехай щастить!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com