Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Будівництво та цивільна інженерія ► Новини

Взаємодія з стейкхолдерами

Сьогодні підготовка конкурентоспроможного молодого спеціаліста – спільне завдання закладу освіти та роботодавців. Саме тому коледж постійно співпрацює з підприємствами та організаціями, зацікавленими у якісній підготовці фахівців (стейкхолдерами).

Охтирське Відділення Акціонерне Товариство “Оператор Газорозподільної Системи “Сумигаз” є базовим підприємством як для проходження студентами виробничої практики так і для проведення практичних занять з навчальних дисциплін та навчальних практик.

Практичне заняття на тему «Газонебезпечні роботи» з дисципліни Охорона праці в галузі було проведено 8 лютого, за участі бригади АДС. Студенти закріпили знання з організації газонебезпечних робіт, порядку підготовки до застосування засобів індивідуального захисту, розглянули випадки їх застосування. Також в результаті бесіди з спеціалістами показали задовільний рівень знань та зацікавленість в майбутній професії.

Викладачами Кошель Н.Ю. та Сталинська Л.І 9 лютого проведена екскурсія на газорегуляторний пункт (ГРП). Де студенти 34 групи мали можливість для вивчення роботи діючого ГРП. Ознайомилися з порядком його регулювання, порядком дії в аварійних ситуаціях та порядком проведення технічного обслуговування.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com