Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Захист дипломних проєктів студентами спеціальності 192 “Будівництво та цивільна інженерія”

Заняття, заліки, іспити  –  веселе студентське життя уже в минулому.  Залишилось зробити лише крок в доросле життя до якого повсякчас  прагнули зростаючи. І ось той відповідальний крок – захист дипломного проєкту.

Захист дипломного проєкту – це найважливіший етап в підготовці фахівця, завершальна ланка в єдиній системі теоретичного і практичного навчання студента.

Враховуючи  ситуацію, що склалася в Україні, захист дипломних проєктів в Відокремленому структурному підрозділі “Охтирський фаховий коледж СНАУ” студентами спеціальності 192 “Будівництво та цивільна інженерія”  відбувся 22 лютого 2023 року в дистанційному режимі. Державна кваліфікаційна комісія працювала у такому складі : голова комісії – Гончаренко С. А., члени комісії: Кошель Н.Ю., Пугачов О.О.

Студенти із різних куточків нашої країни та зарубіжжя доповідали про свою роботу через  систему відео-конференції, обізнано відповідали на питання членів комісії, показали достатній рівень професійних знань і практичних навичок, що надбали під час навчання у коледжі. Для кращого висвітлення змісту дипломних проєктів випускниками використовувались мультимедійні засоби.

Вітаємо випускників спеціальності 192 “Будівництво та цивільна інженерія” з успішним захистом дипломних проєктів та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!!!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com