Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Захист курсової роботи з дисципліни “Планування та організація діяльності підприємства”

Курсова робота з дисципліни “Планування та організація діяльності підприємства” – важливий елемент навчального процесу, спрямований на більш глибоке засвоєння студентами спеціальних питань організації і планування діяльності аграрних формувань.
У процесі курсової роботи студент здобуває навики, які стануть йому у нагоді протягом усього життя – самостійність суджень, уміння концентруватися, постійно збагачувати власний запас знань.
Протягом семестру студенти спеціальності 051 Економіка виконували курсову роботу, мета якої — закріпити елементи науково-дослідної роботи, отримати додаткову інформацію з дисципліни на стадії первинного наукового пошуку і показати свою готовність вирішувати теоретичні і практичні завдання зі своєї спеціальності.
У процесі виконання курсової роботи студенти вдосконалювали навики самостійної роботи, отримані на практичних заняттях, лекціях, семінарах, навчальній практиці та застосовували їх до комплексного вирішення конкретного завдання.
Дія воєнного стану наклали свій відбиток на організацію досліджень, написання та захист курсових робіт, але набуті у попередні роки навички дистанційної роботи сприяли успішному виконанню поставлених завдань.
22 травня 2024 року відбувся захист курсових робіт перед комісією. Під час захисту своїх робіт випускники продемонстрували глибоке розуміння основних економічних понять та процесів . Це свідчить про високий рівень знань та навичок, які вони отримали під час навчання, і про їх здатність застосовувати їх на практиці.
Повні та змістовні доповіді з використанням мультимедійних презентацій показали студенти: Коваль Аліна, Шкробот Юлія.
Захист курсових робіт має велике значення, оскільки дає студентам досвід публічних виступів. Окрім того, захищаючи курсову роботу, студенти вчаться всебічно обґрунтовувати запропоновані шляхи розв’язання економічних завдань, а також глибоко осмислювати виконану роботу.
Бажаємо здобувачам освіти подальших успіхів, наснаги та наполегливості у навчанні, щоб вони могли досягти своїх мрій та реалізувати свій потенціал.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com