Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Зустріч з випускниками – важлива подія для студентів 192 Будівництво та цивільна інженерія

Який чудовий період у юному житті бути студентом !!!Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Ця прекрасна пора за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і першої любові. Бути студентом – це особливий стан душі, це вічна весна, сонце, любов, це найчудовіший час у житті.
23 травня 2024 року викладачі циклової комісії спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія провела зустріч здобувачів освіти І-ІІІ курсів спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія з випускниками минулих років. Гостями, які відгукнулись на запрошення, стали:
– Гончаренко Сергій Андрійович (випускник 1985р) – начальник Охтирського управління газового господарства;
– Зінченко Ярослав Олександрович (випускник 2007р)- старший інженер з видобутку ЦВНГ-1 НГВУ «Охтирканафтогаз»
– Бужак Ярослав Вікторович (випускник 2007р)- механік зайнятий на роботах з добування нафти, газу та конденсату нафтогазовидобувного управління» Охтирканафтогаз»
– Кобзарь Вячеслав Борисович (випускник 1998р)- начальник Охтирської дільниці газового цеху НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта»
Випускники розповіли про свій досвід роботи, про свої перші кроки у професії, поділилися досвідом , дали якісні сучасні настанови здобувачам освіти. У ході спілкування студенти отримати відповіді на питання, які їх хвилювали.
Ця зустріч є важливою подією для нашого коледжу, демонструючи успішний шлях наших випускників та надаючи нові перспективи для майбутніх студентів.
Бажаємо всім випускникам успіху в подальших зусиллях та натхнення у досягненні своїх цілей!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com