Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► ЦМК загальноосвітних дисциплін

Безпека на дорогах в умовах воєнного стан

«Безпека  на дорогах в умовах воєнного стану» – під такою   назвою  проходить в Україні щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху з 13 по 19травня, починаючи з 2021року.

З метою пропаганди безпеки дорожнього руху та виховання дорожньої культури серед молоді була проведена зустріч  студентів  I та  II  курсів  з працівниками  Охтирського  райвідділу поліції- поліцейським сектору реагування патрульної поліції капралом Заворотньою А.В. та старшим інспектором сектору дотримання прав людини  лейтенантом Панасенко Ю.В. Співробітники поліції провели профілактичну бесіду з питань безпеки дорожннього руху із студентами, які мають велосипеди, скейти, мотоцикли, скутери. Вони цікаво і вмотивовано розповіли зі свого практичного досвіду, які найчастіше   бувають порушення дорожнього руху ,  вказали їх  основні  причини, прокоментували  відеофрагменти  наслідків порушень правил  ПР, акцентували увагу на притягнення до юридичної відповідальності неповнолітніх  за адміністративні і кримінальні правопорушення  на дорогах. Студенти з зацікавленістю слухали розповіді працівників поліції, вступали з ними в діалог, отримали вичерпні і переконливі відповіді на численні свої запитання, що стосувалися порушення правил ДР.

Вважаю  цінною і корисною була ця зустріч для молоді, адже дотримання усіма учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки  убезпечить  найцініше – їх життя та здоров’я.

  Н.Курська, викладач правознавства.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com