Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Зустріч з випускницями ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ”

16 травня відбулася зустріч студентів 15 , 25 та 26 груп з випускницями нашого коледжу Прогонною Тамілою та Яровою Іриною , які в 2015 році закінчили коледж по спеціальності економіка. Випускниці розповіли про свій досвід роботи , згадали цікаві випадки в роботі економічної служби . Зокрема пані Таміла, яка займає посаду It рекрутер фірми WEBSPSRK , поділилась досвідом працевлаштування та роботи у великій компанії. Гостя відмітила, які знання, вміння і навички, здобуті під час навчання у коледжі, у поєднанні з досвідом практичної роботи, забезпечили їй успішне працевлаштування.
Пані Ірина працює бухгалтера в транспортній організації . Вона відзначила високі професійні знання, які дає коледж , високе патріотичне виховання молоді, що проводилося і проводиться педагогічним колективом навчального закладу.
У своїх виступах випускниці переконливо стверджували, що роки навчання в коледжі дали їм справжній професійний старт і стали запорукою їх кар’єрного росту.
Зустріч пройшла в теплій, дружній, щирій атмосфері. Подібні заходи є дієвим мотиватором для нинішніх студентів. Адже живі приклади успішної професійної діяльності випускників минулих років заохочують до більш серйозного ставлення до навчання, творчості, планування майбутнього життєвого шляху.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com