Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Cпівпраця з Охтирським управлінням експлуатації газового господарства «Сумигаз»

Навчальні екскурсії на виробництво- річ важлива і навіть необхідна. Саме вони ми передбачають створення умов для наближення змісту навчальних предметів до реального життя, формування у студентів життєво необхідних компетенцій, посилення практичної спрямованості навчального процесу. Особливістю роботи відділення “Будівництво та цивільна інженерія” є тісна співпраця з Охтирським управлінням експлуатації газового господарства «Сумигаз»

Основним напрямком такої співпраці є використання досвіду спеціалістів з метою практичної підготовки студентів. Для  формування професійної спрямованості у студентів, особливо першого курсу, закріплення позитивного ставлення до майбутньої професії, прагнення набути якісних знань 13 та 14 жовтня 2023 року  викладачем спецдисциплін Кошель Н.Ю. було проведено навчальну екскурсію зі студентами 14 та  44 групи спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія з навчальних дисциплін: «Вступ до спеціальності», «Діагностика та ремонт систем газопостачання» на тему: «Виявлення витоків газу на підземному газопроводі. Ліквідація аварії».

Дана екскурсія дала можливість активізувати розумову діяльність студентів, розширити їх кругозір, дозволило наблизити їх до виробництва.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com