Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Відкрите онлайн-заняття з дисципліни «Фінансовий облік»

19 жовтня 2023 року відбулося відкрите лекційне онлайн-заняття з дисципліни «Фінансовий облік» на тему: «Нарахування допомоги по тимчасовій непрацездатності».

Метою заняття було ознайомити студентів з теоретичними матеріалами, щодо призначення та виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності; розкрити методику нарахування лікарняних, виховати почуття відповідальності при виконанні професійних завдань.

Заняття було логічно побудоване з дотриманням усіх методичних вимог. У чіткій і зрозумілій формі Хижняк І.М. разом зі студентами розглянула всі аспекти та основні поняття теми.

На заняття була запрошена експерт газети «Бухгалтерія: бюджет», к.е.н. Балла Людмила Олександрівна. Під час свого виступу Балла Л.О. охарактеризувала особливості нарахування лікарняних, згідно чинного законодавства України та дала відповідь на ситуаційні запитання. Студенти мали можливість дослухатися до практичних порад та отримати корисну і змістовну інформацію для подальшої професійної діяльності.

Під час обговорення присутні відзначили високий професіоналізм та педагогічну майстерність викладача, а також важливість представленого лекційного матеріалу для здобуття студентами необхідних компетентностей для професійної діяльності за обраною спеціальністю. Заняття пройшло на належному методичному рівні та досягло поставленої мети.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com