Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

День відкритих дверей 2021 у ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ”

18 червня 2021 року ВСП «Охтирський фаховий коледж СНАУ» перетворився на справжній вулик з батьків та дітей. В освітньому закладі панувала святкова атмосфера, адже коледж дружньо приймав  своїх абітурієнтів.

З вітальним словом до гостей звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Миколаївна Гавриш, повідомила про переваги навчання у  ВСП «Охтирський фаховий коледж СНАУ».

Відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Юріївна Кошель поінформувала присутніх про умови та особливості вступної кампанії 2021року.

Родзинкою  цьогорічного Дня  відкритих дверей був інтелектуально-розважальний квест для випускників 9 класів, під час якого  діти мали можливість познайомитись з освітнім закладом, виконуючи завдання на різних освітніх локаціях.  Так, відвідали лабораторію «Трактори і автомобілі», «Будівництво та цивільна інженерія», познайомилися з аудиторіями, ви викладаються економічні дисципліни, загальноосвітні предмети,  побували у спортивному, актовому  та конференційному залах, відвідали оновлений  музей коледжу.

Діти та їх батьки отримали масу вражень та порцію натхнення для підготовки та результативної здачі вступних іспитів!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com