Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

ІНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТАМ щодо ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2022 року

Випускникам 9, 10 класів

Відповідно до Правил прийому на навчання до Відокремленого структурного підрозділу «Охтирський фаховий коледж Сумського НАУ» на 2022 рік для конкурсного відбору  осіб, які вступають на основі базової середньої освіти, зараховуються результати вступних іспитів з української мови (диктант), математики (тестові завдання).

  • Конкурсний бал (КБ) обчислюється:

КБ = П1 + П2 + А + ОУ,

де П1 – оцінка вступного іспиту з української мови ;

П2 – оцінка вступного іспиту з математики ;

А – середній бал документа про базову загальну середню освіту, переведений в шкалу від 100 до 200 балів ;

ОУ – бал за успішне закінчення підготовчих курсів навчального закладу для вступу до нього за шкалою від 0 до 50 балів.

Оцінки вступних іспитів виставляються за шкалою 100-200.

Звертаємо Вашу увагу, що вступники на навчання подають заяви тільки в електронній формі. Реєстрація електронних кабінетів розпочинається 23 червня 2022 року, завершується 31 липня 2022 року.

Абітурієнти  можуть звернутися до консультаційного центру Відокремленого структурного підрозділу «Охтирський фаховий коледж Сумського НАУ» з метою створення електронного кабінету, внесення заяв в електронній формі, завантаження додатка до документа про базову середню освіту. Кількість поданих заяв не обмежується.

Прийом заяв і документів на навчання розпочинається 30 червня 2022 і закінчується 13 липня 2022 року

❖ До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

  • копію документа, що посвідчує особу (свідоцтво про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 квітня 2022 року);
  • копію свідоцтва про базову середню освіту й додаток до нього;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3×4 см.
  • копію медичної довідки за формою №086/о;

Для осіб, зареєстрованих у селах, та які здобули базову загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, урік вступу конкурсний бал множиться на сільський (СК) коефіцієнт шляхом його множення на їх добуток. СК дорівнює 1,05. Для отримання права на використання сільського коефіцієнта вступник подає довідку додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207.

Випускникам 11 класів

Відповідно до Правил прийому на навчання до Відокремленого структурного підрозділу «Охтирський фаховий коледж Сумського НАУ» для конкурсного відбору осіб, які вступають на навчання на основі повної загальної (профільної) середньої освіти, зараховуються бали сертифіката(ів) зовнішнього незалежного оцінювання АБО результати вступних іспитів з української мови – перший предмет,  математика, або історії України, або географії – другий предмет

❖ Вступ на базі повної загальної середньої освіти буде проходити на основі сертифікатів ЗНО 2022, 2021, 2020, 2019 років. Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі – 100 балів.

❖ У разі подання результатів зовнішнього незалежного оцінювання бал вступника за відповідне вступне випробування підвищується на 25 відсотків

  • Конкурсний бал (КБ) обчислюється:

КБ = П1 + П2 + А + ОУ,

де П1 – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання або вступного іспиту з української мови. Замість результатів з української мови можуть використовуватися результати з української мови і літератури»

П2 – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання або  вступного іспиту  з другого предмета;

А – середній бал документа про повну загальну (профільну) середню освіту, переведений в шкалу від 100 до 200 балів

ОУ – бал за успішне закінчення підготовчих курсів закладу освіти для вступу до нього за шкалою від 0 до 50 балів.

Для всіх спеціальностей коледжу ОУ встановлюється таким, що дорівнює 0. Підготовчі курси для вступу на основі повної загальної середньої освіти не створюються.

❖ Вступники на навчання на основі повної загальної (профільної) середньої освіти  подають заяви в електронній формі. Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі онлайн. Реєстрація електронних кабінетів розпочинається 01 липня 2022р, завершується – 30 вересня 2022р.

Початок прийому заяв та документів 14 липня 2022р.  Закінчення прийому заяв та документів для осіб, які вступають на основі:

– співбесіди або вступних іспитів – 26 липня 2022р

 – сертифікатів  ЗНО  – 03 серпня 2022р

 

❖ ВСП «Охтирський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету» створює консультаційний центр при приймальній комісії для надання допомоги вступникам під час подання заяв в електронній формі. Вступники можуть звернутися до консультаційного центру з метою створення електронного кабінету, внесення заяв в електронній формі, завантаження додатка до документа про повну загальну (профільну) середню освіту.

❖ До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію свідоцтва про повну загальну середню освіту й додаток до нього;
  • копію сертифіката(ів) зовнішнього незалежного оцінювання;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3×4 см

❖ Для осіб, зареєстрованих у селах, та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, урік вступу конкурсний бал множиться на сільський (СК) коефіцієнт шляхом його множення на їх добуток. СК дорівнює 1,05. Для отримання права на використання сільського коефіцієнта вступник подає довідку додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com