Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Подорож, де зустрічається минуле з сьогоденням

Музей – це місце,де зустрічається сьогодення з минулим. Потрапивши в його стіни, намагаєшся зрозуміти мовчазну мову його експонатів.

31 січня 2022 року студенти 14 групи відвідали музей коледжу. Екскурсія почаласяз розповіді Уткіної С.О.  про далекий 1898 р. і поступово, крокуючи  історичними віхами, зробили тимчасову зупинку в 2022р. Чийсь студентський голос пошепки промовив: «Можливо із наших теж хтось потрапить в історію,он і місце вільне на стенді для фото є.»

Документи, листи, речі , різноманітті представлені ремесларозповідали присутнім про колишніх працівників, викладачів, а також про відомих випускників, які зробили великий внесок у розвиток  навчального закладу, рідного краю і нашої країни. З цікавістю слухали факти з біографії Героя Радянського Союзу Ахтирченка І.І. , серед присутніх були студенти- земляки Героя України  КоросташоваО.Г.

Звичайно, осягнути століття за таку коротку зустріч неможливо, тому сподіваємося ще на  спілкування з Світланою Олександрівною в стінах музею коледжу, який єодним із центрів формування громадської свідомості,зрозуміння причетності малої батьківщини до світової історії.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com