Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Кіборги вистояли, не встояв бетон…

Кіборги вистояли, не встояв бетон…

Ця фраза ввійшла в історію разом із подвигом бійців України. 16 січня в нашій країні відзначають День пам’яті захисників Донецького аеропорту, яких за мужність та неймовірну стійкість назвали «кіборгами», а форпост українських кіборгів став символом непереможності, патріотизму та незламності українського духу.

17 січня 2022 р. студенти 11 групи спеціальності «Агроінженерія» побували в краєзнавчому музеї міста на зустрічі з охтирським «кіборгом» Андрієм, який із хвилюванням розповів їм про пережите в Донецькому аеропорту: про тижні шалених боїв, постійні засідки та морози до -20, про двохгодинні сни в мерзенному холоді, який ламав кістки та про  безстрашних «ластівок», які під обстрілами доставляли їжу, воду, медикаменти та вивозили вбитих і поранених.

Студенти, затамувавши подих, слухали недитячу історію свого земляка – людини, яка ризикувала своїм життям заради того, щоб жили інші. На останок студенти побажали герою міцного здоров’я, спокійних снів, миру і, аплодуючи стоячи, подякували за подвиг.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com