Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Нехай нерозмежованою залишиться навіки!

Україна вважається молодою державою, втім, наша історія починається не в 1991 році, а сягає сотень, а інколи й тисяч років, бо це, крім іншого, стверджує право на володіння певними землями, спадкоємність від інших держав та можливість бути незалежним гравцем на політичній арені. Сьогодні Україна, можливо як ніколи раніше, потребує єдності й соборності всього українського народу.

Тому студенти 14 групи коледжу разом куратором Ставицькою Л.П. не залишили поза увагою подію, яка відбулася 22 січня 1919 року. В групі був проведений виховній захід у формі тематичного діалогу «Нехай нерозмежованою залишиться навіки!», присвячений Дню соборності України.  У своїх виступах студенти розповіли про утворення УНР та ЗУНР, підписання IV Універсалу Центральної Ради і проголошення Акту Злуки, пригадали ключові дати й етапи боротьби, що підкреслюють державотворчі прагнення українців між 1918 та 1991 роками. З цікавістю переглянули презентацію «Україна – єдина країна!» та документальний фільм «Акт Злуки – кроки до мрії». Не забули згадати про незліченні жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Підбиваючи підсумок, куратор звернулась до студентів із словами: “Ми, українці, повинні пишатися тим, що наша Україна ніколи не поневолювала інші народи, не вела загарбницькі війни, а лише захищала себе від ласих на чуже добро близьких і далеких сусідів. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки”

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com