Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини СНАУ

Молодь СНАУ взяла участь у студентському форумі в Ірпені

Здобувачі освіти Сумського національного аграрного університету стали учасниками трьохденного студентського форуму в Ірпені.

ІІ Національний форум органів студентського самоврядування цьогоріч проходив з 16 по 19 травня. У Державному податковому університеті, що розташовується в місті Ірпінь на Київщині, обʼєднали представників влади та здобувачів з понад 40 закладів вищої освіти України.

Тема форуму актуальна та нагальна до вирішення. Учасники обговорювали та аналізували траєкторію розвитку студентського самоврядування в Україні з урахуванням європейських перспектив та реалій воєнного стану.

Сумський національний аграрний університет на заході представляли члени студентського самоврядування: Діана ДЕРЕВЯНЧЕНКО, Вікторія ТОКАР та Андрій КОЛОДНЕНКО.

У ході форуму молодь мала змогу познайомитися й обмінятись контактами один з одним для подальшої співпраці. Здобувачі планують самостійно ініціювати проведення схожих заходів, проте вже в стінах рідних університетів, щоб обʼєднувати й розвивати студентство України.

Під час першого дня студентського форуму молодь познайомилася й поспілкувалася із заступником міністра освіти і науки України Михайлом ВИННИЦЬКИМ. Представник влади розказав про можливі зміни в навчальному процесі та відповів на питання, які ставили здобувачі, серед яких і делегати від Сумського НАУ. Крім того, у круглому столі взяв участь перший освітній омбудсмен України Сергій ГОРБАЧОВ, що висловив власну думку щодо сучасних викликів для студентства. Порушені теми викликали бурхливе обговорення між владою і молоддю.

Діана ДЕРЕВЯНЧЕНКО, студентський ректор СНАУ та представниця нашого університету на форумі, додає, що перший день роботи співпав з Днем вишиванки, тому атмосфера панувала робоча й неймовірно патріотична. Обʼєдналася молодь і під час флешмобу з нагоди свята.

Наступного дня здобувачі представляли тези щодо проблемних питань, які зараз постають перед студентством. Перелік був обраний заздалегідь і окреслював напрямки освітньої реформи, оптимізації мережі закладів вищої освіти, ОСС в системі забезпечення якості вищої освіти, грантового фінансування ОСС, ролі студентського омбудсмена. Делегати закладів освіти мали не лише висловити свої думки, а й аргументувати їх.

Останній день роботи був наповнений презентаціями університетів з різних куточків країни. Представники СНАУ обрали для себе формат демонстрації відеоролику “СНАУ – це ВАУ!”, що був створений з нагоди Дня студента 20форум23 сумською компанією за підтримки профорієнтаційного офісу промоції. Переглянути промо можна на офіційному каналі СНАУ в YouTube або за лінком: https://youtu.be/At6fSM_S-Us?si=ZSS5h8AB-Gb3IpGr.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com