Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини СНАУ

СНАУ – один з організаторів всеукраїнських змагань з аджиліті

Уже 8 років Сумський національний аграрний університет спільно із Сумським обласним центром собаківництва Кінологічної Спілки України та сумською командою “Адреналін” влаштовують національні змагання з аджиліті “Кубок СНАУ”.

Аджиліті – кінологічний вид спорту. Собак тренують для подолання смуги різних перешкод у певній послідовності. До змагань допускаються чотирилапі будь-яких порід, їхніми хендлерами можуть бути люди різного віку й професій. “Кубок СНАУ”, організаторами якого є Сумський НАУ, має ранг САСАg та найвищий рейтинг кваліфікаційних відбіркових на Чемпіонат світу з аджиліті FCI.

До початку повномасштабного вторгнення змагання проводилися на базі нашого університету, на центральному стадіоні. Зараз же через територіальну наближеність області до кордону з державою-агресором місце проведення змінили на єдиний в Україні критий манеж з аджиліті “Run for It” (місто Київ).

У змаганнях цьогоріч брали участь як професіонали, так і новачки. За два дні проведення нараховано 400 забігів, виступило більше 100 спортивних пар у різних категоріях. “Кубок СНАУ” обʼєднав спортсменів із Сум, Одеси, Харкова, Дніпра, Чернігова, Черкас та Львова.

Під час першого дня проведення змагань за традицією відзначили юніорів.

Особливо приємно бачити на пʼєдесталі студентів СНАУ. Здобувач освіти біолого-технологічного факультету Юрій БОЙКО з цуценям Арчі породи кавалер кінг чарльз спанієль цьогоріч уперше брали участь у змаганнях.

Варто зазначити, що тренерами сумської команди “Адреналін” також є випускники Сумського НАУ за ОП “Кінологія” Наталія БОЖКО та Олена СПІВАК.

Призовий фонд для проведення змагань надала компанія з виробництва кормів для тварин ROYAL CANIN та відомий вітчизняний виробник товарів для дресирування собак IPO4YOU.

Більше новин біолого-технологічного факультету: https://btf.snau.edu.ua .

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com