Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Подорож до гетьманської столиці України

Студенти коледжу разом з викладачами історії Світланою Уткіною та Віталією Зінченко здійснили подорож до гетьманської столиці України 15 червня 2021 року.

Подорож в Батурин – це екскурсія до столиці України, якою він був за 4-х гетьманів. Колись зруйнована, а нині відбудована, як за часів І.Мазепи.

Студенти побачили дерев’яну козацьку фортецю з мурованою скарбницею та церквою, що розташована на мальовничому пагорбі понад річкою Сейм.  Цитадель Батуринської фортеці – це відтворення козацької фортеці, з гетьманським будинком в центрі.

Фортеця повністю дерев’яна, оскільки в 17-18 столітті артилерія досягла таких висот, що руйнувала будь-які замки, тому звичайне дерево, обмазане глиною, давало рикошет від ядер і бомб артилерії.

Побували у будинку генерального судді В.Кочубея, дізналися, як жили на Гетьманщині судді та вели судочинство. Будинок генеральського судді В.Л. Кочубея – розташований в старовинному парку, де збереглися фрагменти валу Батуринської фортеці.

Відвідали палац гетьмана К.Розумовського – єдина в Україні споруда в стилі класицизму з відновленими інтер’єрами та меблями того часу. Палац Кирила Розумовського – триповерховий палац останнього гетьмана України. Палац справжнє архітектурне диво, що налічується 55 кімнат, але тільки деякі відкриті для відвідувачів.

Територію навколо палацу займає красивий ландшафтний парк, в якому влітку можна погуляти і відпочити, милуючись цвітінням троянд, яких у парку росте багато різновидів

Масу вражень та емоцій отримали студенти та викладачі, милуючись красотами славного гетьманського міста Батурин.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com