Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Випуск 2021 на відділенні “Агроінженерія”

Випускний – свято, у якому зустрічаються світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання.

25 червня 49 студентів  спеціальності «Агроінженерія» попрощались з рідним коледжем.У святково прикрашеній залі, наповненій урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника – впевнені у собі, розумні й креативні студенти 41 та 42 груп отримали довгоочікувані дипломи.

Першим з вітальним словом для випускників на сцену піднявся директор коледжу Ставицький А.А. Він побажав випускникам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою найсміливіші завдання і втілювати їх в життя.

Наступним до випускників звернувся почесний гість свята, народний депутат Верховної Ради України Микола Задорожній.Він привітав студентів з успішним закінченням коледжу і вручив найкращим випускникам грамоти за високі досягнення у навчанні, активну життєву позицію та участь в громадському житті навчального закладу.

Розділили радість свята із випускниками   заступник директора з навчально-виховної роботи Гавриш О.М. та завідувач відділенням “Агроінжерія” Івах В. В. Вони побажали всім випускникам успіхів, не втрачати амбіцій і наполегливості, нових досягнень  і всього найкращого у майбутньому.

Особливо зворушливими були останні напутні слова для своїх студентів кураторів – Феденко В.О. і Завгороднього П. П.  Їхні виступи  були пронизані побажаннями  випускникам життєвих гараздів, щирих людей, віри й наснаги, у серці любові, впевненості в усіх починаннях і рясних Божих благословінь.

Від імені всіх батьків перед випускниками виступила мама студента 41 групи Кондратюк Ю.М. Вона благословила хлопців на щасливу життєву дорогу, подякувала адміністрації коледжу, викладачам, кураторам за знання та виховання їхніх дітей,  за чудові умови, які вони створили для студентів, за терпіння, розуміння і материнське ставлення до них і в знак вдячності та поваги подарувала запашний український коровай.

Останнє слово було за випускниками. З особливою шаною вони подякували своїм викладачам, кураторам  за їхній високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцяли взяти з собою в життя їхнє мудре слово, завжди повертатися до рідного коледжу не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою. Студенти висловили щиру подяку своїм батькам, котрі підтримували їх на шляху здобування знань , зігрівали  теплом своїх сердець, оберігали та захищали  від життєвих негараздів.

І ось…хвилююча мить вручення  дипломів та прощальна пісня від випускників. А завтра вони творитимуть новий світ, примножуватимуть добробут нашої країни. Ми віримо, що любов до рідної землі, глибока шана до надбань нащадків, високі ідеали й наполеглива праця зроблять їх життя щасливим та корисним суспільству. Тож щасти вам, дорогі випускники! В добрий путь на добрий час!


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com