Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Подорож країнами комп’ютерних знахідок

Кожен рік дивує людство технологічними новинками, які стрімко втілюються в новітні девайси, транспортні засоби, медичне обладнання, побутові речі.
Історія розвитку комп’ютерної техніки нараховує менше 100 років, однак за цей час встигло відбутися багато цікавих речей. Від концепції першої ЕОМ — 1937 р .. до систем зі штучним інтелектом.
Сьогодні викладачем комп’ютерних дисциплін Лаврусь О.Г. та студентами 11, 12, 14 груп був проведений позааудиторний захід на тему: Подорож країнами комп’ютерних знахідок».
Мета:
– збудити прагнення студентів продемонструвати знання та вміння з пошуку інформації у просторі Інтернет;
– сприяти розвитку пізнавального інтересу; підвищенню творчої активності; розвитку вміння логічно викладати думки, вихованню шанобливого ставлення до чужої думки; культурному та інтелектуальному розвитку студентів;
– розвивати уміння студентів застосовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях;
– сприяти розвитку самооцінки та самоаналізу, як чинників, що спонукають до самовдосконалення студентів; мотивувати їх поширювати цю інформацію у своєму середовищі;
– виховувати повагу один до одного, вчити студентів триматися перед глядачами, бути привабливими, цікавими для присутніх.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com