Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Студенти взяли участь у заході “Кар’єрне консультування”

10 квітня студенти ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ” взяли участь у заході Кар’єрне консультування, який був організований Охтирським Молодіжним Центром. Ми мали можливість отримати цінні поради та інсайти щодо вибору професії, кар’єрного зростання та планування майбутньої кар’єри.

Під час заходу ми дізналися про різноманітні сфери діяльності, доступні професії та потенційні можливості для кар’єрного розвитку.Під час заходу також було зазначено важливість підтримки та стимулювання молодих талантів залишатися в Україні та розвивати свої кар’єри вдома. Держава виявляє зацікавленість у збереженні молодого інтелекту в країні, а не втраті його через масову еміграцію за кордон.

З цією метою, уряд надає підтримку молодим підприємцям через виділення грантів та інших фінансових інструментів для створення та розвитку власного бізнесу в Україні. Ці гранти допомагають молодим підприємцям здійснити свої ідеї та проекти, створюючи нові робочі місця та сприяючи економічному зростанню країни.

Заохочуючи талановиту молодь залишатися в Україні та розвивати свої потенційні можливості вдома, держава сприяє формуванню стійкого та конкурентоспроможного суспільства, яке базується на власних інтелектуальних та інноваційних ресурсах

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com