Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► батькам ► Новини ► Психологічна служба ► студентам

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО НМТ

Вже ось-ось перед усіма студентами ІІ курсу цього року чекає дуже важлива та нервова подія – здача національного мультимедійного тесту.

І хоча кожна сім’я має свій власний підхід до навчання, хочемо поділитися з вами кількома теоретичними та психологічними підходами, які можуть бути корисними для вашої дитини:

🗓️Створіть графік навчання. Створення розкладу навчання може бути корисним, оскільки діти зазвичай легше організовуються, коли їм подають структуровану інформацію. Використовуйте цей графік для визначення днів, коли ваша дитина буде вивчати певні предмети, і скільки часу вона буде приділяти кожному з них.

🧘🏻‍♀️Створіть комфортне робоче середовище. Важливо, щоб ваша дитина мала комфортне місце для навчання. Приділіть увагу освітленню, забезпечте достатній доступ до матеріалів і інструментів для навчання. Це може допомогти знизити рівень стресу та покращити концентрацію дитини.

⌛️Навчіться управляти часом. Навчання та підготовка до іспиту можуть забирати багато часу. Ставте таймер на виконання кожного і завадння і не забувайте про перерви, які можуть допомогти покращити ефективність навчання.

🙂Розвивайте позитивний настрій. Позитивний настрій може підвищити мотивацію і поліпшити результати навчання. Навчайте свою дитину зосередитися на позитивних аспектах навчання і змагання. Постійно давайте їй підтримку та підбадьорюйте її досягнення.

👌🏻Розвивайте стратегії навчання. Різні діти мають різні способи навчання. Допоможіть своїй дитині знайти той спосіб, який працює для неї найкраще. Для цього використовуйте різні методи навчання, такі як візуалізація, асоціації та зв’язки, аудіозаписи, написання карток для запамʼятовування.

📝Практикуйте тестування. Під час підготовки до іспитів, тестування може бути корисним інструментом для підготовки до реального іспиту. Регулярно проводіть тести, щоб діти звикли до формату тестування та знали, на що звернути увагу.

🙏🏻Допомагайте дитині зняти стрес. Іспити можуть бути дуже стресовими для дітей. Розмовляйте зі своєю дитиною про стрес та зосередьтеся на позитивних аспектах навчання та змагання. Рекомендуйте дитині використовувати техніки релаксації, такі як дихання, медитація, йога або спорт.

В цілому, підготовка до іспиту – це не тільки про вивчення матеріалу, а й про психологічну підготовку та створення комфортного середовища для навчання.

Практичний психолог, соціальний педагог Віталія Зінченко

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com