Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Стажування викладачів ВСП«Охтирський фаховий коледж СНАУ» на підприємствах групи компаній «Глобино»

З  9 по 13 квітня заступник директора з НВР Домашенко Володимир Вікторович та викладач спеціальних дисциплін Дараган Вячеслав Миколайович проходили стажування на підприємствах Групи компаній «Глобино».

Метою стажування було підвищення рівня кваліфікації в галузі виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, спілкування з ТОП-менеджментом компанії, керівниками середньої ланки та працівниками господарства, обмін досвідом з колегами з інших навчальних закладів, ознайомлення з базою практичної підготовки студентів-практикантів.

В ході стажування була проведена конференція «Сучасні системи управління підприємством. Технології вирощування свиней та великої рогатої худоби». Також викладачі відвідали цех відгодівлі №4 ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс», де ознайомилися з заходами біобезпеки в найбільшому відгодівельному свинокомплексі  Європи, системами утримання свиней, створення мікроклімату,  видалення та обробки гнойових стоків, кормокухнею Big Duchmen,  умовами проживання та можливостями проходження різних видів практик та дуальної форми навчання на підприємстві.

Виробниче стажування в майбутньому дасть змогу викладачам використовувати набуті знання про інноваційні підходи щодо особливостей організації виробничої діяльності, які використовуються на базі Групи компаній «Глобино», для якісної підготовки студентів.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com