Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини СНАУ

RAU, університет-партнер СНАУ, обрав нового покровителя закладу

Королівський сільськогосподарський університет (RAU) нещодавно оголосив про обрання нового патрона. Покровителем закладу став представник британської королівської сім’ї Чарльз III.

Традиція обирати патронаж зберіглася в університеті з моменту його заснування, з 1845 року.

Минулим покровителем RAU була королева Єлизавета II. За даними офіційного сайту закладу Її Величність виконувала почесну місію з 1952 року і аж до своєї смерті в 2022 році.

Віце-канцер RAU Пітер МАККАФФЕРІ каже, що співробітники та адміністрація закладу були в захваті від отриманого підтвердження від Букінгемського палацу, в якому йшлося: «Його Величність з радістю приймає патронаж Королівського сільськогосподарського університету».

В університеті-партнері Сумського НАУ коментують, що прийняття патронажу відображає тривалість відносин з королівською родиною, актуальність для галузі, якій служить RAU, та особистий інтерес Короля.

Співпраця Сумського національного аграрного університету з Королівським аграрним університетом розпочалася в 2022 році в рамках програми Twinning. На сьогодні в ініціативі беруть участь понад 100 пар закладів, що реалізують спільні освітні проєкти.

У 2023 році СНАУ та RAU вдалося розпочати реалізацію програми «Стійке сільське господарство та продовольча безпека» на базі факультету агротехнологій та природокористування. Студенти-магістри мають змогу навчатися одночасно в двох закладах вищої освіти англійською мовою і навіть отримувати стипендію за свої успіхи. Освітній процес за вказаною програмою триватиме 1 рік і 4 місяці. Викладання забезпечать британські фахівці (75 %) та СНАУ (25%). У результаті випускники здобудуть два дипломи магістра: український та британський. Більше про програму за лінком: https://international.snau.edu.ua/mizhnarodni-proekti/podvijnij-diplom/velikobritanija/.

Спеціально для ефективного навчання й відпрацювання навичок практично університет-партнер передає в користування СНАУ найсучасніші інноваційні прилади, серед яких, наприклад, пристрій для визначення сухої речовини і крохмалю в картоплі та прилад для оцінки вмісту важких металів.

Крім того, делегація СНАУ відвідує Королівський аграрний університет для обміну знаннями та взаємокомунікації щодо покращення надання освіти.

Кейс співпраці Сумського НАУ з RAU був визнаним одним з найкращих та найефективніших в Україні.

Офіційний сайт RAU: https://www.rau.ac.uk/ .

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com