Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини СНАУ

Викладачі факультету будівництва та транспорту СНАУ пройшли стажування в Польщі

Декан факультету будівництва та транспорту Сумського НАУ Олександр СОЛАРЬОВ та заступник декана з наукової роботи Наталія СРІБНЯК взяли участь у міжнародній конференції в польському університеті University of Applied Sciences in Nysa.

Навчання проходило згідно з договором про співпрацю між Сумським НАУ та University of Applied Sciences in Nysa (http://surl.li/tyjpp) та договором про академічну мобільність (http://surl.li/tyjpu). Документи передбачають проведення міжнародних освітніх стажувань серед студентів та викладачів за програмами Erasmus+ та діють до 2029 року.

Цього разу співробітники факультету будівництва та транспорту СНАУ відвідали чотирьохденну конференцію на тему «Artificial Intelligence at the Universities – a boon or a bane?» у рамках тижня «Erasmus Week – 14th International Staff Training Week».

Насичена програма заходів об’єднала понад 50 представників університетів з 20 країн світу для спільної комунікації, дискусій та обміну досвідом.

Основна тема для обговорення – використання штучного інтелекту, його переваги і недоліки. Актуальність її важко переоцінити в контексті навчання та викладання. Зокрема, такі платформи допомагають персоналізувати здобуття знань та автоматизувати перевірку й оцінювання. Штучний інтелект дозволяє залучати до навчального процесу інтерактивні програми й завдання, а також забезпечує ефективне функціонування інклюзивної освіти.

У рамках заходу Олександр СОЛАРЬОВ виступив з доповіддю «Modern navigation programs and the practice of their application in transport technologies», а Наталія СРІБНЯК – з доповіддю «Joint behaviour of prefabricated ribbed slabs». Декан факультету будівництва та транспорту Сумського НАУ ділиться враженнями на офіційній сторінці у Facebook:

«Почесно та хвилююче було вести гостьову лекцію для  студентів, але тема  «Modern navigation programs and the practice of their application in transport technologies» їх зацікавила та ми додатково мали обговорення актуальних питань»

Учасники конференції кажуть, що здобутим досвідом задоволені. Нові знання й навички обов’язково впровадять в освітньому процесі та проведенні наукових досліджень. Декан факультету Олександр СОЛАРЬОВ додатково зазначає, що конференція стала початком плідного партнерства  та основою ефективної співпраці.

Сайт факультету будівництва та транспорту СНАУ: https://bud.snau.edu.ua/.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com