Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини СНАУ

Слухачі першої короткострокової програми Сумської Бізнес-школи завершили навчання

Сумська Бізнес-школа – інноваційний інклюзивний підрозділ Сумського НАУ, що надає можливість опанувати навички економіки і бізнесу та започаткувати власну справу. Слухачами курсів стають учасники бойових дій та їх сім’ї. Перша короткострокова освітня програма вже була успішно завершена.

Про програму «Підприємництво та бізнес-планування»

З 26 січня 2024 року по 12 квітня 2024 р. в Сумській Бізнес-школі була реалізована короткострокова освітня програма «Підприємництво та бізнес-панування», в якій взяли участь 26 осіб, зокрема учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени їх сімей та члени сімей загиблих військовослужбовців, що проживають на території Сумської області.

Упродовж реалізації програми слухачі мали можливість ознайомитись із практичними кейсами з питань планування та розвитку бізнесу, ключовими вимогами до бізнес-планування, ведення бізнесу в Україні, інструментами психології, котрі допомагають бізнесу знаходити ефективні рішення, успішними вітчизняними та міжнародними практиками ведення бізнесу.

У складі тематичних блоків курсу учасники розглянули вимоги до організації бізнес-процесів, юридичні аспекти ведення бізнесу та електронного документообігу. Опрацювали основи оподаткування малого бізнесу в Україні та підходи до формування фінансової моделі функціонування малого бізнесу. Вивчили сучасні інструменти інтернет-маркетингу, набули навичок щодо управління ризиками при веденні власної справи, що дозволило їм визначити можливі вектору руху, в залежності від бізнес-ідеї.

Враховуючи наявні можливості щодо грантового фінансування, слухачі курсу пропрацювали проєктну заявку від Українського ветеранського фонду, який фінансує бізнес ветеранів, що дозволило їм визначити напрям розвитку бізнес-ідеї й перспективних партнерів та визначити коло проблемних питань.

Урочисте вручення сертифікатів про завершення курсу

10 травня 2024 року слухачі короткострокової програми отримали сертифікати про успішне опанування курсу. На заході випускників вітали представники установ-партнерів Сумської Бізнес-школи: директор Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської ОДА Людмила МУСІЯКА, директор Сумського обласного центру зайнятості Леонід ЧЕПУЛЬСЬКИЙ та заступник директора з навчальної роботи Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Вікторія ШАПОВАЛОВА.

Володимир АРТЮХ, начальник Сумської ОВА, особисто вручив сертифікати учасникам та зазначив, що реалізація даного проєкту – яскравий приклад розвитку й самовдосконалення, навіть в умовах військового часу.

До вітального слова долучився й ректор Сумського НАУ Володимир ЛАДИКА, який, у свою чергу, анонсував набір слухачів на нову короткострокову освітню програму.

Офіційний сайт Сумської Бізнес-школи: https://sumy-business-school.snau.edu.ua/

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com