Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Студентська конференція «Аграрний сектор і розвиток альтернативних джерел енергії»

Загальновідомо, що зростання виробництва і споживання енергії нерозривно пов’язане з прогресом людського суспільства. Людство дуже неекономно використовує майже всі види енергоресурсів. Тільки в сільському господарстві споживання електроенергії подвоюється. Використання в агропромисловому комплексі альтернативних відновлюваних джерел енергії, зокрема, розвиток біоенергетики може суттєво знизити рівень енергомісткості сільськогосподарської продукції. Ці поновлювані джерела енергії є практично невичерпними. Широке використання поновлюваних джерел енергії є перспективним напрямом створення надійних систем енергозабезпечення і суттєвого покращення умов життя і праці населення.

Обговоренню  проблем та перспектив розвитку використання відновлюваних джерел енергії за рахунок енергії сонця, вітру, гідроенергетичних ресурсів  в сільському господарстві   –  була присвячена  студентська конференція «Аграрний сектор і розвиток альтернативних джерел енергії», яку організувала викладач економічних дисциплін Прогонна Л.С.

Студенти випускних  груп спеціальності  208 Агроінженерія  підготували цікаві доповіді про види альтернативних джерел ;   розповіли як  використовуються поновлювальні джерела енергії для органічного землеробства. Також студенти ознайомили з найперспективнішими рослинами для виготовлення біопалива.

Проблема використання відновлюваних джерел енергії  залишається стратегічним питанням розвитку економіки України загалом і в агропромисловому комплексі зокрема, яку в недалекому майбутньому будуть вирішувати  наші випускники,  а в майбутньому фахівці своєї справи.

  Підготувала: викладач економічних дисциплін Прогонна Л.С.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com