Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини СНАУ

Традиції крізь віки: колектив СНАУ відзначив День вишиванки

У майстерно виконаних хрестиках на полотні відображення нашої національної ідентичності, у візерунках – історія народу – вільних, незалежних, духовних українців. Вишиванка зігріває душу й повсякчас нагадує про коріння.

Сумський національний аграрний університет традиційно відзначає День української вишиванки дружньою сімʼєю аграрварду. Вітання у вигляді запального флешмобу подарував співробітникам і здобувачам студентський актив, нагадуючи, що національна сорочка є ще й символом любові до Батьківщини, коханої людини, а також злагоди в родині (див. за лінком: https://www.instagram.com/reel/C7B6soAt-X9/?igsh=ZHVmYm9ndzU2bHc5).

На ґанку університету зранку гамірно. Збираються співробітники, викладачі, студенти та містяни. Вишиванки дивують своєю різноманітністю й унікальністю. Деякі зроблені на сучасний лад, хрестикам на деяких уже десятки й сотні років. Усмішки людей в національному вбранні розсіюються територією. Фотоальбом родини Аграрварду поповнився ще одним щорічним спільним фото.

Цьогоріч заходи до Дня вишиванки поєднали з відзначенням Дня науки, у ході якого нагороджували найкращих науковців та освітян Сумщини, зокрема й Сумського НАУ. Присутній голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ у вітальному слові зауважив, що саме зараз прослідковуються найбільші цінності українців: духовність і освіченість. На думку представника влади ця комбінація неодмінно принесе бажану українську перемогу й звеличить у світі героїчний мудрий народ.

Настрою додали ще й виступи найкращих творчих колективів міста. Патріотичні, позитивні пісні лунали з уст малечі – майбутнього нашої країни. Дизайн-студія “Артель-мода” показала дефіле з колекцією “Вільний птах”, що вже побувала чи не на кожному етнографічному фестивалі й святі України та Європи.

Зберігаймо традиції нашої держави, її національний колорит і звичаї! Бережімо памʼять про наше походження і тоді нас не здолає ворог!

Про святкування Дня вишиванки в 2023 році за посиланням: https://snau.edu.ua/vishivanka-genetichnij-kod-naciї/.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com