Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини СНАУ

Вчена рада від 27.05.2024

Члени Вченої ради Сумського національного аграрного університету на чолі з її головою, в.о. ректора Володимиром ЛАДИКОЮ 27 травня 2024 року зібралися на планове засідання. Розглянули конкурсні справи, ухвалили рішення щодо нагальних питань, а також відзначили найкращих співробітників та студентів.

Порядок денний передбачав наступні доповіді:

 1. Про результати ефективного функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти та заходи щодо її вдосконалення. (доповідач: в.о. завідувача відділу якості освіти, ліцензування та акредитації Олена РИБІНА)
 2. Про результати виховної роботи у Сумському НАУ та коледжах СНАУ у 2023-2024 навчальному році. (доповідач: соціальний педагог Віталій МУМІНДЖАНОВ)
 3. Про результати фізичної підготовки студентів  університету у 2023-2024 навчальному році. (доповідач: завідувач кафедри фізичного виховання Сергій ХАРЧЕНКО)
 4. Різне
  • Про внесення змін до правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти в Сумському національному аграрному університеті (та відокремлених структурних підрозділах – фахових коледжах СНАУ) в 2024 році. (доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Віктор СЕРГІЄНКО)
  • Про затвердження ОПП, ОНП і навчальних планів третього рівня освіти. (доповідач: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)
  • Про ухвалення Положення про порядок досудового врегулювання та позовної роботи в Сумському національному аграрному університеті. (доповідач: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)
  • Питання наукової роботи (доповідач: проректор з наукової та міжнародної діяльності Юрій ДАНЬКО)

Присутні проголосували за конкурсні справи про присудження вчених звань Віктору КАБАНЦЮ та Володимиру КРАВЧЕНКУ, а також за підтримку роботи «Продовольча складова національної безпеки: генетичні ресурси, харчові технології» для участі у конкурсі зі здобуття Національної премії України імені Бориса Патона 2024 року» та включення кандидатур Володимира ЛАДИКИ та Миколи ПОВОДА до складу колективу претендентів роботи. Членами лічильної комісії цього засідання обрали Світлану СПАСЬКИХ, Олександра НЕЧИПОРЕНКА та Ольгу РОГОВЕНКО.

В.о. ректора Сумського НАУ Володимир ЛАДИКА в ході Вченої ради мав приємну місію вручити найкращим співробітникам та студентам відзнаки. Почесною грамотою голови Сумської ОДА за сумлінну працю та з нагоди Дня науки нагородили Еліну ЗАХАРЧЕНКО. Грамоту Сумської обласної ради за особливий внесок в освітню та наукову сфери та з нагоди Дня Соборності України отримала Світлана ЛУКАШ. З нагоди Дня науки грамотами Департаменту освіти і науки Сумської ОДА відзначили Світлану ХУРСЕНКО, Вікторію СТРЕЛЬНИК, Сергія БОКОВЦЯ, Артема БОРОДАЯ, Юлію ПАВЛЕНКО, Олександра ЧЕКАНА, Ярмілу ТКАЛЬ, Тетяну КУЧКОВУ, Наталію ЯРОШЕНКО, Миколу ШЕЛЕСТА, Ірину ШВЕЦЬ, Юлію КІШІНЕЦЬ, Євгенію ДЕМИДОВУ, Тетяну ГУЦАЛ та Катерину МАРТІЯН.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com