Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Вітаємо наших активістів!

“Карантин не привід для нудьги!!!” – під таким девізом цьогоріч перебували студенти ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ” на дистанційному навчанні.

Так, студентки 25 групи Гребінник Діана, Криворучко С., Гуцал А. взяли участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та були нагороджені грамотами.

Кожна студентська академічна група достойно прийняла участь  в онлайн-конкурсі “Світ моїх захоплень”, де продемонстрували різноманіття своїх хоббі та уподобань.  І місце здобув студент 31 групи Кулинич Р., ІІ місце – студентка 14 групи  Шрамко Д., ІІІ місце – студентка 25 групи Гребіник Д. Молодь нагорджена подарунками та грамотами.

Дипломом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумського національного аграрного університету  за участь у Міжрегіональному багатожанровому онлайн фестивалі-конкурсі мистецтв “ТВОРЧА КРАЇНА СНАУ”   нагороджений вокальний ансамбль  “ФЕЄРІЯ” ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ” у складі  студенток 25 групи Гребіник Д., Колесник І., Яковенко Н., Шмонько Ю., Гуцал А. за композицію “Надія”.

Дипломом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумського національного аграрного університету  за участь у Міжрегіональному багатожанровому онлайн фестивалі-конкурсі мистецтв “ТВОРЧА КРАЇНА СНАУ”   нагороджена студентка 35 групи Воскобойник В. за композицію “Гра з обручами”.

Дипломом Сумського національного аграрного університету нагороджений студент 22 групи Шандар А. за перемогу в онлайн-фотоконкурсі авторських фотографій серед студентів Сумського НАУ та його відокремлених підрозділів “Навколишній світ в об’єктиві”.

Щиро вітаємо наших активістів та бажаємо їм творчих здобутків та нових перемог.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com