Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Випуск студентів спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія»

26 лютого 2021 року в коледжі відбулося справжнє свято! Свято молодості, краси, таланту. Відбувся черговий випуск студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», які впевнено дійшли до свого чергового рубежу в житті – отримання дипломів молодшого спеціаліста. Дяченко Тетяна, Кисличенко Вікторія були відзначені грамотами за високі досягнення у навчанні та активну життєву позицію; Терещенко Артем, Бондар Анастасія, Смірнова Катерина, Соловйова Любов – за добросовісне ставлення до навчання та активну участь у житті коледжу.

Це була дружна і весела група, яка ввесь час доводила собі, педагогам і батькам, що вони все можуть і багато чого вміють.

Всі три з половиною роки, разом з куратором Ставицькою Л.П., вони жили, навчалися і переборювали труднощі. Ніхто не лишився осторонь, як справжні мушкетери: один за всіх і всі за одного.

В актовій залі коледжу відбувся прощальний концерт та вручення дипломів випускникам 43 групи. Пісні, танці, квіти, слова подяки, батьківські поради, сльози в очах, обійми, фото на згадку – так пройшов святковий день.

Дорогі випускники! Нехай доброта, віра в себе, в свої душевні сили у новому житті допоможуть Вам постійно йти вперед.