Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах

Абітурієнту

Вибір професії – крок у майбутнє!

Дорогий абітурієнте! Перед Вами зараз стоїть нелегкий вибір майбутньої професії. Кожна людина в своєму житті робить чимало важливих вчинків, які так чи інакше змінюють її долю.

Вибір місця навчання – це Ваш перший важливий крок у майбутнє. Обираючи навчання в Охтирському фаховому коледжі Сумського НАУ, робите гідний вибір. Коледж стане для Вас другою рідною оселею, надасть усі можливості для навчання і виховання, оточить вас своєю увагою і турботою, дасть реальну путівку в майбутнє самостійне життя.

З повагою, директор А. СТАВИЦЬКИЙ

Швидка навігація

Списки рекомендованих бюджет 2021

Зараховані на основі ПЗСО контракт

Рекомендованi бюджет ПЗСО

Рейтинг вiд 02.08.2021р. ПЗСО денне

Рейтинг вiд 02.08.21. ПЗСО заочне

ВСТУП на основі БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Відповідно до Правил прийому на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Охтирський фаховий коледж Сумського НАУ” на 2022 рік для конкурсного відбору осіб, які вступають на основі базової середньої освіти, зараховуються результати індивідуальної усної співбесіди (українська мова, математика)

Алгоритм вступу на місця державного замовлення

 1. Електронна заява
 2. Індивідуальна усна співбесіда
 3. Мотиваційний лист

Алгоритм вступу на місця за рахунок коштів фізичних, юридичних осію

 1. Заява
 2. Мотиваційний лист

ВСТУП на основі ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Алгоритм вступу на місця державного замовлення

 1. Електронна заява
 2. Індивідуальна усна співбесіда
 3. Мотиваційний лист

Замість проходженні індивідуальної усної співбесіди вступник може подати результати зовнішнього незалежного оцінювання (2019-2021 років у будь-яких комбінаціях) або національного мультипредметного теста. У такому разі конкурсний бал вступника визначається як середній бал з двох предметів зовнішнього незалежного оцінювання (української мови та літератури/української мови, предмету на вибір вступника) з підвищенням на 25 відсотків, але не вище 200 балів, або середній бал усіх предметів національного мультипредметного теста без використання вагових коефіцієнтів з підвищенням на 25 відсотків, але не вище 200 балів.

Алгоритм вступу на місця за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб

 1. Заява
 2. Мотиваційний лист

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі – 100 балів.

Вступ на базі ОКР Квал. робітник:

Охтирський коледж СНАУ на І курс (зі скороченим терміном навчання – заочна форма) або II курс (з нормативним терміном навчання – денна форма) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника.

Вступ осіб, які вже раніше здобули вищу освіту

Вступ осіб, які вже раніше здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста та осіб, які здобули вищу освіту за результатами вступних випробувань з можливістю навчання за рахунок державного бюджету.

Наші спеціальності

208 Агроінженерія

192 Будівництво та цивільна інжннерія

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

051 Економіка

Спеціальність 208 Агроінженерія

Випускники є спеціалістами, керівниками і виконавцями технологічних операцій з експлуатації машино-тракторного парку, що можуть працювати на посадах: майстер з експлуатації та ремонту машин і механізмів, завідувач майстерні; механік-слюсар з ремонту автомобілів, інспектор з охорони праці.

Спеціальність 192 Будівництво та цивільна інженерія

Випускники є спеціалістами з експлуатації устаткування газового обладнання і можуть виконувати роботи по експлуатації, проектуванню, будівництву, монтажу і ремонту обладнання і систем газопостачання на посадах: майстер з експлуатації газових об’єктів, начальник котельні, завідувач майстерні, технік з експлуатації газових об’єктів, майстер ГНС, ГНП, диспетчер газового господарства, слюсар з експлуатації та ремонту газового бладнання.

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спрямована на підготовку фахівців з організації та моделювання власного бізнесу, створення та розвитку стартапів, ведення ефективної підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності та набуттям практичних навичок роботи на фондових, валютних і товарних біржах. Впровадження власних справ і бізнес-проектів.

Спеціальність 051 Економіка

Ця спеціальність дозволяє стати універсальним фахівцем, який зможе знайти достойну роботу з високою заробітною платою в більшості сфер, які сьогодні існують і розвиваються. Ви отримаєте можливість працювати скрізь, де потрібно вміти аналізувати економічну діяльність та керувати бізнесом, організовувати та управляти людьми, втілювати в життя бізнес-проекти, будувати економічні плани та розробляти стратегії розвитку.

Необхідні документи для вступу:

 • заява в паперовій формі;
 • копія документа, що посвідчує особу та громадянство;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
 • копія документа про освіту та додатка до нього;
 • копії документів, які дають право на пільги;
 • 4 кольорові фотокартки (3×4 см);
 • копії сертифікатів ЗНО, видані у 2017 – 2020 р. (для випускників 11 кл.);
 • копія медичної довідки за формою 086.

КОНСУЛЬТАТИВНІ ТЕЛЕФОНИ
ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ВІДОКРЕМЛЕНОГО СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ “ОХТИРСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СУМСЬКОГО НАУ «ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2022»

Голова приймальної комісії ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ (директор) – Ставицький Андрій Анатолійович

05446-2-20-66

Заступник голови приймальної комісії ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ – Гавриш Олена Миколаївна
050-291-09-94

Відповідальний секретар приймальної комісії ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ – Кошель Наталія Юріївна
099-56-30-554

Вступ